Skip to content
Menu
Kantor Wymiany Walut Pesos Gliwice
  • Kantor
  • Kontakt
Kantor Wymiany Walut Pesos Gliwice

Kantor

Kantor wymiany walut PESOS Gliwice Tarnogórska 19 – zapraszamy

  • skupujemy papierowe FUNTY 20 i 50
  • skupujemy starą edycję CHF

Cenny detaliczne

Aktualizacja: 2026.10.10 godzina 10:00

W dniu 12.10.2026 kantor czynny do godziny 16.00

KrajWalutaJ.mKurs
kupna
Kurs
sprzedaży
USAUSD13,85000,0000
USAUSA 1,2 $13,90004,2000
USAUSA 5 $13,90004,2000
EUROEUR14,32004,4500
Wielka
Brytania
GBP15,11005,2300
SzwajcariaCHF14,66004,7900
KanadaCAD12,64002,7600
CzechyCZK10,17650,1840
DaniaDKK10,50000,5700
Węgry HUF10,01160,0126
NorwegiaNOK10,30000,4185
SzwecjaSEK10,31000,4000
TurcjaTRY10,08000,0980
UkrainaUAH10,07600,0000
ChorwacjaHRK10,32000,0000
Bułgaria BRG11,10000,0000
RumuniaRON10,82000,9300
EURO bilonEUR13,00004,5000

Cenny hurtowe

ORIENTACYJNE KURSY HURTOWE dla transakcji POWYŻEJ 10 000 zł.

OSTATECZNA CENA USTALANA JEST Z KASJEREM TELEFONICZNIE LUB

BEZPOŚREDNIO PRZY KASIE. 

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

KrajWalutaJmKurs
kupna
Kurs
sprzedaży
USAUSD13,90003,9500
EUROEUR14,360004,3900
Wielka
Brytania
GBP15,13005,1700
SzwajcariaCHF14,68004,7500
KanadaCAD12,68000,0000
CzechyCZK10,17750,1810
DaniaDKK10,52500,5500
Węgry HUF10,01170,01220
NorwegiaNOK10,34000,3940
SzwecjaSEK10,35000,0000
TurcjaTRY10,08260,0000
UkrainaUAH10,08000,0000

Kontakt

ul. Tarnogórska 19 (sklep Leclerc)
44-100 Gliwice
Telefon: 604-728-777
Adres e-mail: kantorpesos@gmail.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:00 – 17:00
Wtorek 10:00 – 17:00
Środa 10:00 – 17:00
Czwartek 10:00 – 17:00
Piątek 09:30 – 16:30
Sobota 10:00 – 13:00
Niedziela nieczynne

Oferty dodatkowe

możliwość transakcji bezgotówkowych poprzez rachunek bankowy

za darmo przelewamy na cały świat waluty zakupione w naszym kantorze

kursy walut negocjujemy w kantorze i przez telefon

nie przyjmujemy płatności kartami kredytowymi i płatniczymi

kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili

Konta bankowe

Alior Bank Kod swift: ALBPPLPWXXX

PLN: 81 2490 1057 0000 9900 7078 1014

USD: PL 28 2490 1057 0000 9901 7078 1014
EUR: PL 72 2490 1057 0000 9902 7078 1014

GBP: PL 63 2490 1057 0000 9904 7078 1014
CHF: PL 19 2490 1057 0000 9903 7078 1014
CZK: PL 98 2490 1057 0000 9907 7078 1014


DKK: PL 45 24901057 0000 9908 7078 1014
NOK: PL 27 2490 1057 0000 9912 7078 1014
SEK: PL 62 2490 1057 0000 9915 7078 1014

NIP: 631-264-32-60

REGON: 242785717

©2026 Kantor Wymiany Walut Pesos Gliwice | Powered by Superb Themes